fbpx

MTENERJİ

Makina Parkuru

Makina Parkuru
Sürekli Döküm Kapasitesi

Enjeksiyon Döküm

MT Enerji 15 gram ile 30 kilogram arasında yer alan ürünler için enjeksiyon döküm yapabilmektedir.

Oldukça küçük gramajlarda ürünlerden ağır ürünlere kadar geniş yelpazede döküm yapabilme kapasitesi MT Enerji’ye çok farklı ürün gruplarında parçaları üretebilme olacağı sağlamaktadır.

MT Enerji bünyesinde 300 ton, 400 ton, 900 ton ve 2000 tonluk dört adet tam otomatik enjeksiyon döküm tezgahı mevcuttur. Bu kapasitedeki döküm tezgahları ile MT Enerji üretim performansı süreklilik sağlamaktadır.

Ayrıca kokil döküm tezgahları da bulunmaktadır.

Makina Parkuru
Farkedilen Detaylar

Kumlama

Üretim sürecinde bitmiş ürünün kullanım alanına göre ihtiyaç duyduğu yüzey yapısının sağlanması önemlidir.

MT Enerji Bünyesinde konusunda dünyaca ünlü Alman markası Rösler Dikey Kumlama Makinamız ile istenen kalitede yüzeyler elde edilebilmektedir. Dikey kumlama sürecinde yüzeylerde kum birikmesi yaşanmadığından yüzey kalitesi ürünün tamamında sağlanabilmektedir. Ürün üzerinde dar alanlarda dahi istenen sonuçlar alınabilmektedir.

Makina Parkuru
Otomatize Üretim

Talaşlı İmalat

Dökümden çıkan parçaların işlenmesi üretim sürecinin önemli bir parçasıdır.

MT Enerji bünyesinde döküm bandından çıkan parçaların işlenmesinde ve müşterilerin istekleri doğrultusunda CNC dik işleme ve CNC tornalama yapabilmektedir.

Makina Parkuru

Paketleme

Hazır olan ürünler incoterm 2020 ya da müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda, özenli ve titiz bir şekilde paketlenip hazırlanmaktadır.
Copyright © PB Bilişim