fbpx
high voltage pylon

MT Enerji Hakkında

2000 yılında, enerji nakil hattı hırdavat bağlantı elemanları sektöründe dünya devi olan Avusturya merkezli Mosdorfer’in Türkiye üretim üssü olarak üretim yolculuğuna başlayan MT Enerji, özel lisans ve ürünleriyle 2012 yılından itibaren  yeni fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kısa sürede sektöründe önemli bir yer edinen MT Enerji,  müşteri beklentilerini dikkate alarak, kalite standartlarını uygulayarak, sürekli iyileştirmeyi hedeflemiştir. MT Enerji tarafından kurulan kalite sistemi, ISO 9001-2015  belgesiyle  tescillenmiştir.

MT Enerji, enerji nakil hat sektörüne yönelik, yüksek gerilim hatlarında kullanılan hırdavat bağlantı elemanlarının üretim ve satışı amacıyla kurulmuştur. Enerji nakil hattı bağlantı hırdavatlarının, kritik, önemli ve emniyet faktörünün yüksek olması nedeniyle, üretilebilmesi için uluslararası akredite olmuş kurumlardan tip ve üretim onaylarının alınması gerekmektedir. Ayrıca, enerji nakil hattı hırdavat bağlantılarının, üreticilere göre değişen özgün tasarımlar olma zorunluluğu vardır. MT Enerji, farklı hırdavat bağlantı elemanları için akredite olmuş uluslararası kuruluşlardan tip ve üretim onaylarını alarak, farklı ülkelerin ihtiyaç duyduğu özel, hırdavat bağlantı elemanlarının üretimini yapabilmektedir.

Copyright © PB Bilişim